دبیرستان غیردولتی دخترانه اندیشمند (متوسطه دوره اول)

اغاز گام سوم نظرسنجی اولیا و دانش آموزان

اطلاعیه:

آغاز گام سوم نظرسنجی توسط اولیا و دانش اموزان:

دانش آموزان عزیز میتوانند از طریق اپلیکیشن آپ همکلاسی  نصب شده روی گوشی تلفن خود و یا از طریق سایت دبیرستان نسبت به گام سوم نظر سنجی  با توجه به نام کاربری و رمز عبور خود اقدام کنند .

اولیا گرامی میتوانند از طریق پلیکیشن آپ همکلاسی  نصب شده روی گوشی تلفن خود و یا از طریق سایت دبیرستان نسبت به گام سوم نظر سنجی  با توجه به نام کاربری و رمز عبور خود اقدام کنند .

زمان برگزاری نظر سنجی از تاریخ  1399/03/20  روز سه شنبه لغایت  1399/04/05  روز پنجشنبه می باشد.

با تشکر 

مدیریت دبیرستان دخترانه دوره اول  اندیشمند

 

آغاز ثبت‌نام اینترنتی آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی از ۲۰ خردادماه

خراسان رضوی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز ثبت‌نام اینترنتی آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی از ۲۰ خردادماه خبر داد.

بر اساس گزارش اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، رضا صابری تولایی با بیان این مطلب، اظهار کرد: ثبت نام اینترنتی آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه استان (دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای) در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از روز سه شنبه ۲۰ خردادماه آغاز و تا روز جمعه ۳۰ خردادماه ۹۹ ادامه خواهد یافت.

وی افزود: تمامی دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مجاز به ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هستند، اما ملاک اصلی شرکت در آزمون ورودی، کسب حداقل معدل کتبی ۱۷ در ارزشیابی پایانی نوبت دوم (معدل نمرات خردادماه بدون اعمال نمرات تکوینی) برای فارغ‌التحصیلان پایه نهم خواهد بود.

صابری تولایی ادامه داد: داشتن تابعیت ایرانی و کسب حداقل معدل کتبی ۱۷ در ارزشیابی پایانی نوبت دوم (معدل نمرات خردادماه بدون اعمال نمرات تکوینی) برای فارغ‌التحصیلان پایه نهم از شرایط اصلی شرکت در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ خواهد بود و اتباع غیر ایرانی نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هر داوطلب شاخه نظری صرفا می‌تواند در یک رشته تحصیلی از شاخه نظری و یک رشته تحصیلی از شاخه فنی و حرفه‌ای و هر داوطلب شاخه فنی و حرفه‌ای فقط می‌تواند در یک رشته فنی و حرفه‌ای در این آزمون شرکت نماید.

وی بیان کرد: ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه اینترنتی به نشانی nemone.razavi.medu.ir انجام خواهد شد و تمامی مراحل ثبت نام اعم از دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، اعلام نتایج آزمون، درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن از طریق همین سامانه انجام خواهد شد، ضمن اینکه هزینه ثبت نام آزمون فوق نیز مبلغ ۲۵۰ هزار ریال خواهد بود.

صابری تولایی گفت: محتوای آزمون پایه دهم ورودی مدارس نمونه دولتی از ۸۰ درصد کتب درسی پایه نهم خواهد بود و سوالات آزمون به شیوه چهار گزینه‌ای بوده و آزمون دارای نمره منفی است. آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه دهم راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۹۹/۰۴/۲۰ در سراسر کشور برگزار خواهد شد و کارت ورود به جلسه آزمون حداقل سه روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون از طریق سامانه در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت، ضمن اینکه زمان پاسخگویی به سوالات آزمون نیز ۱۲۰ دقیقه خواهد بود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی عنوان کرد: پذیرش دانش‌آموزان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه دهم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ براساس میانگین نمره کل آزمون ورودی و معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم پایه نهم به نسبت مساوی (۵۰ درصد نمره آزمون ورودی و ۵۰ درصد معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم) خواهد بود.

تبریک روز معلم-1398-1399

پیامبر اکرم: (انما بعثت معلما:من معلم برانگیخته شدم)

بهترین معلمان با قلبشان آموزش می دهند ،نه با کتاب...

تقدیم به قلب پر مهر دبیران اندیشمند.

زنگ مشاوره

هفته مشاغل گرامی باد

تبریک ماه خدا،ماه مبارک رمضان

رمضان ماه مناجات و دعا

رمضان پر بود از شور و صفا

ماه خالص شدن از کبر و ریا

رمضان ماه رسیدن به خدا

پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بر خانواده بزرگ اندیشمند مبارک.التماس دعا

اطلاعیه آزمون وزیران دانا تاریخ 1399/02/22

برنامه هفته سوم کلاس های انلاین همزمان با اغاز ماه مبارک رمضان

بسیج مدرسه عشق است.

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خامنه ای (مد ظله العالی):

منطق اصلی بسیج این است،رفع تهدیدها و تبدیل تهدیدها به فرصت.

این شجره طیبه جلوه های زیبایی دارد جلوه خدمت رسانی عمرانی برای مواقع بحرانی در کشور ،خدمت رسانی به اقشار آسیب دیده اجتماعی در بحران های اقتصادی،خدمت رسانی فرهنگی به اقشار قتل عام شده و شبیخون خورده فرهنگی از ناحیه دشمن و خدمات متنوع و گوناگونی که هیچ گاه شرح و بسط آن خدمات در قالب جملات و کلمات نمی گنجد.اما یکی از عرصه های خدمت رسانی این ظرفیت عظیم مردمی فعالیت های جهادگونه بی نظیر تعلیم و تربیت نسل آینده انقلاب اسلامی در قالب مدارس،آموزشگاهها و طرح های تربیتی و آموزشی متنوع است.هستند بسیاری از معلمان که با دغدغه دلسوزی و جهادی خود ،بدون چشم داشت های مادر رایج ،به تعلیم دانش آموزان می پردازند و از بسیاری ازاوقات استراحت و لذات زندگی چشم میپوشند تا بتوانند نهالی نوپا را تبدیل به یک درخت تنومند مثمر کنند.

این همان امتداد فرهنگ ناب دفاع مقدس است که گاه در میان پزشکان و پرستاران انقلابی و گاه در میان معلمان و اهالی تعلیم و تربیت جلوه می کند.

آری بسیج مدرسه عشق است و بسیجی دانش آموزی مکتب امام راحل (قدس سره)که اساس این مدرسه را بنا نهاد.روحش شاد و راهش پر رهرو.

دلنوشته ای از جناب آقای مرتضی فاطمی نژاد

(مدیر عامل محترم موسسه علمی رزمندگان)

اطلاعیه ویژه اولیا

اولیای گرامی
با سلام و احترام
به منظور ارائه خدمات نوین آموزشی به صورت مجازی و برخط و همچنین حفظ ارتباط والدین و دانش آموزان با مدارس به جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمالی شبکه‌های اجتماعی و نیز تعامل بهتر و بیشتر دانش‎آموزان با معلمان در ایام شیوع بیماری منحوس کرونا، سامانه آموزش مجازی برخط ایجاد گردید.به همین منظور جهت برگزاری هر چه بهتر کلاس‎های مجازی، اقدام به نظر سنجی از شما والدین گرامی شده است. خواهشمند است به سوالات نظرسنجی از سامانه آموزش مجازی برخط که بر روی اپلیکیشن و پنل اولیاء سامانه همکلاسی بارگذاری شده است با همکاری دانش آموزان خود پاسخ دهید.نظرات شما محرمانه تلقی شده و فقط در تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نظر سنجی مذکور در سه گام به شرح ذیل انجام می‌شود:
گام اول: میزان رضایت از دوره آموزش برخط؛
گام دوم: میزان رضایت از سیستم آموزش برخط؛
گام سوم: میزان رضایت از عملکرد دبیر و معلمان در سامانه آموزش برخط.
بدیهی است گام های دوم و سوم به صورت مجزا و پس از جمع آوری اطلاعات مرحله قبل انجام می‌شود.

مشاهده مطالب قدیمی تر...